Щодня в соціальні мережі фонду “Крила України Нікополь” надходять листи з проханням допомогти харчами, одягом, ліками чи гігієною. Пишуть матері, потребують допомоги дітям.

Хтось вирвався з окупації, а у когось взагалі більше немає домівки. Жах та смуток від цих звернень. Адже кожна людина до війни жила спокійно в мирі на своїй рідній землі. Звертаються в основному люди із селищ, де гуманітарна допомога не надходить взагалі. Переміщеним особам необхідно виїжджати до міста за допомогою. Буває і таке, що в місті також не надають гуманітарки, бо реєстрація в районі.

Фонд “Крила України Нікополь” завдяки партнерам ГО “Волонтерська сотня” Та БО БФ Карітас Донецьк реалізував у вересні проект “Адресна допомога” і в рамках даного проекту було надано 80 пакунків для людей, що знаходяться саме в селах.

Набір продуктів та засобів гігієни для однієї сім’ї склав 1200,00 грн. Такий пакунок вмістив в собі й необхідні харчі та гігієну (дитячу та дорослу). Тож у вересні було відправлено адресно допомогу в Полтавську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області.
В основному це сім’ї з малими дітьми до 3-х років.

Пакунки допомоги ми з командою збирали самотужки, старались покласти необхідні речі та одяг. А ще додавали іграшки малечі та смаколики.
Бо то діти й необхідно зосередити увагу на приємних речах за для того, щоб хоча б на мить забути страшне слово “війна”. Листи знову надходять і поки пишеться стаття 20 повідомлень в соціальних мережах з проханням допомогти.

Тож долучайтесь до ініціативи фонду. Допоможемо людям хоча б на деякий час не думати про сніданок і вечерю, мати власний гребінець та мило, зрозуміти, що в Україні дійсно кожна людина — цінність.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи