22.03.2023

Рік під обстрілами: як живуть люди у прифронтовомуНікополі

Російська армія, яка окупувала Енергодар 3 березня 2022 року, вже майже рік тероризує Нікопольщину, що знаходиться всього за 7 кілометрів від окупованої території.

Детальніше

Опублікував

admin

20.03.2023

Негативний вплив війни на український ринок праці

Міжнародна організація праці (МОП) повідомляє, що у 2022 році рівень зайнятості знизився на 15,5% в порівнянні з показниками 2021 року.

Детальніше

Опублікував

admin

17.03.2023

5 цікавих місць у Нікополі, які варто побачити коли настане мир

Місто Нікополь Дніпропетровської області вважається суто промисловим містом, і це дійсно так. Але наявність у Нікополі таких промислових гігантів, як Нікопольский завод феросплавів, зовсім не відміняє того, факту, що це просто красиве місто, де є багато визначних місць. На додаток, саме розвиток промисловості в регіоні спричинив бум індустріального туризму у Нікополі, про цей регіон заговорили,…

Детальніше

Опублікував

admin

15.03.2023

Каховське водосховище на межі екологічної катастрофи

внаслідок дій окупантів міліє Каховське водосховище, на правому березі якого розташовано місто Нікополь.

Детальніше

Опублікував

admin

13.03.2023

Опитування Фонду: які курси одержувачі соціальної допомоги вважають пріоритетними

В рамках проєкту «Зайняті» БФ «Крила України» провів опитування серед одержувачів соціальної допомоги, а саме – жінок зі статусом ВПО та одиноких матерів, що виховують дітей віком до трьох років.

Детальніше

Опублікував

admin

10.03.2023

Як нові пристрої заохочують дітей вчитися

Вже третій рік поспіль діти України навчаються дистанційно. Спочатку офлайн-навчанню перешкоджала пандемія COVID-19, а з 24 лютого 2022 року на заваді стала війна. Задля забезпечення безпеки учнів та вчителів майже всі школи країни були переведені на дистанційну форму навчання. Якщо раніше батьки школярів перед початком учбового року повинні були забезпечити дитину шкільною формою та канцелярією,…

Детальніше

Опублікував

admin

08.03.2023

Проєкт «Зайняті» на міжнародній платформі!

Тепер підтримати проєкт «Зайняті» зможуть також українці, що перебувають за кордоном, і небайдужі громадяни інших країн.

Детальніше

Опублікував

admin

06.03.2023

Підтримка вчителів як запорука ефективного навчання

Сьогодні майже всі люди – як діти, так і дорослі – знаходяться у стані безпорадності й незахищеності. Та попри стрес та напругу 1 вересня 2022 року вчителі повернулися до виконання своїх обов´язків. 

Детальніше

Опублікував

admin

03.03.2023

Запрошуємо стати партнером проєкту «Зайняті»

БФ «Крила України» запускає проєкт «Зайняті», який спрямований на представників найбільш вразливих категорій населення: одиноких батьків, ВПО, мешканців деокупованих міст.

Детальніше

Опублікував

admin

02.03.2023

25 ДШБ отримала термобілизну від БФ «Крила України Нікополь»

У рамках напрямку співпраці з військовими ЗСУ нашим благодійним фондом була надана допомога у вигляді 70 комплектів термобілизни.

Детальніше

Опублікував

admin