Бойлери для лікарні у Нікополі

Нікопольська міська лікарня первинної медицини отримала три бойлери, завдяки співпраці БФ «Крила України Нікополь» та ГО «Волонтерська сотня».

Під час війни медзаклад вимушений працювати у складних умовах – під звуки вибухів, з регулярними перебоями електропостачання. Та попри всі перешкоди лікарня продовжує надавати медичні послуги всім людям, котрі їх потребують. А враховуючи щоденні обстріли Нікопольщини та нестачу теплопостачання, Нікопольська міська лікарня завжди має вдосталь пацієнтів.

В будь-якому медичному закладі на першому місці стоїть стерильність. Лікарі та медсестри повинні ретельно мити руки до та після огляду чи маніпуляцій, медичні інструменти мають зберігатися в стерильних умовах та проходити регулярну санітарну обробку, кабінетам та коридорам необхідне регулярне вологе прибирання. Без гарячої води ці, на перший погляд, прості завдання стають надважкими.

Наш благодійний фонд разом з ГО «Волонтерська сотня  мав за мету полегшити умови праці медикам. В рамках проєкту “Гуманітарна допомога” ГО “Волонтерська сотня” придбали три бойлери для Нікопольської міської лікарні первинної медицини.

Команда Фонду дякує партнерам за благодійну допомогу! Разом з вами ми наближуємо нашу спільну перемогу!

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи