bg_image ( зображення )
icon png

Програма лояльності Fishka

Додаток для автомобілістів, прихильників шопінгу, а також усіх, хто любить отримувати знижки та винагороди за свої щоденні покупки.

icon png

German Marshall Fund

Німецький фонд Маршалла США (GMF) — політична організація, віддана ідеї про те, що Сполучені Штати та Європа сильніші разом. GMF відстоює принципи демократії, прав людини та міжнародного співробітництва, які служили основою миру та процвітання після закінчення Другої світової війни.

icon png

Government of Canada

Уряд Канади надає міжнародну допомогу мільйонам людей на території 150 країн. Це сприяє: припиненню поширення пандемії, підтримці біженців, надання освіти людям у всьому світі, боротьбі зі зміною клімату та покращенню доступу до ринків для місцевих підприємств.

icon png

dobro.ua

Це перша та найбільша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи dobro.ua забезпечує Міжнародний Благодійний Фонд «Українська Біржа Благодійності».

icon png

Гуманітарна пошта України

Програма створена як відповідь на вторгнення російської федерації в Україну у 2014 році. З того часу вона стала надійним логістичним плечем для волонтерського руху України.

icon png

Волонтерська Сотня

Гуманітарний штаб представників івент-індустрії у м.Львів. Опікуємось цивільними в сірих зонах Піклуємось про побут військових на лінії фронту.

icon png

Карітас України

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово “Карітас” означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність.