Дмитро та Настя

Люди, які створили новорічне диво: фонд дякує помічникам акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

З першого листопада фонд “Крила України Нікополь” запустив Всеукраїнську акцію «Бойовий Миколай – всім дітям» в результаті якої було здійснено мрії майже тисячам дітям. 

Завдяки акції «Бойовий Миколай – всім дітям», очі українських малюків знову засяяли радістю, а в серце повернулася віра у новорічні дива. Але команда фонду не змогла б цього досягти без допомоги помічників – звичайних українців з великими добрими серцями. 

Помічники Миколая – це люди, які створили справжнє диво!

Одними з них стало подружжя Дмитро та Настя , які виконали бажання більше ніж 10 дітей! Пара побачила заклик до акції на сторінці своїх знайомих та просто не змогла залишитися байдужою та пройти повз дитячих мрій.

Дмитро та Настя

«Листи діток надихають та дають сил працювати далі та досягати нових висот. Хочеться, щоб дітки найменше відчували подих війни, не спішили дорослішати та могли насолоджуватись своїм дитинством», – говорить Дмитро.

Не залишилися осторонь і студентка медичного університету Дарꞌя . Дівчина працює у пологовому будинку, тож дитячі потреби та бажання для неї – не просто слова. Завдяки Дар’ї та її участі в акції щасливих дітей в Україні стало більше.

Дарья

Ще одна помічниця Миколая, 24-річна Анастасія (anastasiasuraj@gmail.com), як ніхто інший розуміє сучасних українських дітей, що постраждали від війни. Адже 8 років тому родині Анастасії також довелося залишити свою рідку домівку в Луганській області.

«Ці 8 років були не легкі. Тому кожен лист відгукується дуже сильно», – зазначає дівчина.

У схожому становищі опинилася родина з міста Костянтинівка Донецької області. Ілля та Наталя (natochka2287@gmail.com) з двома доньками Софією і Маргаритою також вимушені були виїхати з рідного краю, зараз вони проживають на Львівщині. Не зважаючи на свої власні переживання (Ілля служить в ЗСУ, але зараз знаходиться на лікуванні, бо отримав важке поранення), сім’я намагається допомагати тим, хто цього потребує. Саме тому вони не змогли пройти повз благодійної акції та не порадувати малюків новорічними подарунками.

Для ще однієї пари, Катерини та Дмитро (catherinivanova5@gmail.com), участь в акції «Бойовий Миколай – всім дітям» стала далеко не першою благодійною допомогою, адже вони давно є волонтерами та опікуються долею безхатніх тварин. Катерина та Дмитро регулярно допомагають притулкам для тварин фінансово та матеріально, а також особисто беруть участь у порятунку та подальшому влаштуванню в люблячі родини котиків та собак. Молоді люди разом читали та обирали листи дітей до Святого Миколая, а потім шукали та відправляли подарунки маленьким українцям.

Журналістка Анастасія (krupkaanastasia@gmail.com) долучилася до акції, бо любить дарувати подарунки та приємні емоції людям. І їй це, однозначно, вдалося! В Новий рік Анастасія подарувала чудові враження та створила атмосферу свята щонайменше для трьох дітей, відправивши їм жадані подарунки.

Криворіжанка Аліна також не змогла залишитися байдужою до зворушливих дитячих бажань. Дівчина, як і всі ми, мріє про найскорішу перемогу України. Аліна допомогла запалити вогники у дитячих серцях, долучившись до благодійної акції.

Ще одною помічницею Миколая стала Юлія з міста Полтава. Дівчина працює на Новій пошті, підтримуючи нашу економіку, та не забуває робити добрі справи:

Юлія

«В такий складний час хочеться якось допомогти, робити ще більше хороших вчинків, тому було дуже приємно долучитися і зробити хоч і невеликий подарунок, але порадувати малечу. Добре що є такі ініціативи і можна бути корисною», – говорить Юлія.

Олена (lena.petrovska@kilo.health) порадувала одного маленького українця в рамках акції «Бойовий Миколай». Завдяки Олені, здійснилася маленька мрія ще однієї дитини. 

Долучилися до акції «Бойовий Миколай – всім дітям» також і українці, що перебувають за кордоном. Однією з них стала Анастасія. 24 лютого дівчина перебувала у відпустці у Варшаві, тож саме там її застала жахлива звістка по повномасштабну війну. Наразі Анастасія залишається у Польщі, але дуже сумує за рідним Києвом. 

«Я надихнулась ініціативою допомогти дітям, адже вони такі маленькі та невинні, а вже переживають жахи, які не мають взагалі переживати. Це розбиває моє серце. Але точно дає впевненість, що завдяки таким світлим та добрим маленьким діткам цей світ точно стане кращим. Також, саме вони дають віру в краще та силу переживати все, що зараз відбувається», – зазначила дівчина.

Всі ці люди не просто відправили подарунки незнайомим українським дітям, вони зробили значно більше – велику добру справу, що повертає дітям віру в добро та людяність. Їх подарунки – це реальний доказ того, що дива трапляються, там де в них вірять. Дякуємо вам за вашу небайдужість, ви – справжні чарівники сьогодення!

 

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи