Люди, які створили новорічне диво: фонд дякує помічникам акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

До благодійної акції «Бойовий Миколай – всім дітям» долучилося дуже багато людей, і ми продовжуємо з ними знайомитися.

Анатолій і Вероніка на  власні очі бачили жахи сьогодення, бо подружжя проживає в Ірпені, місті, яке стало сумною легендою цієї війни.  Але вони не склали роки – Анатолій і Вероніка залишаються у рідному місті, працюють та допомагають місцевій громаді. Пара також долучилася до акції «Бойовий Миколай», здійснивши одну дитячу мрію.

А цю чарівну дівчину Лану на участь в акції надихнули власні дитячі спогади.

 «В дитинстві моїй родині на Новий Рік передавали подарунки благодійні організації з Америки і це було найбільше щастя для мене їх розпаковувати, бо я дійсно вірила в диво і якихось добрих людей, що мною опікаються», – пояснює дівчина.

Тож тепер, завдяки Лані, подібні теплі спогади дитинства з’являться і в одного маленького хлопчика, який знайшов під ялинкою омріяний самокат.

30-річна Аліна побувала більш ніж у 30 країнах, але, за її словами, є лише одне місце на мапі, куди хочеться повертатися знову і знову – це Україна. Дівчина говорить, що вона і досі вірить в дива, напевне, саме тому вона вирішила долучитися до благодійної акції та спробувати себе у ролі справжньої чарівниці.

Олена разом з дітьми чекає закінчення війни у Великобританії. Та навіть величезна відстань не стала перешкодою для доброї справи. Олена вибрала лист дитини з таким самим прізвищем, як і в неї, та виконала новорічне побажання малечі.

Веб-дизайнерка та волонтер Юлія мріє, щоб ми та наші діти жили у вільній і незалежній Україні та більше ніколи не бачили такого горя і смерті. Дівчина стала ще однією помічницею Миколая та здійснила мрії одразу трьох українських дітлахів.

Киянка Юля (golumenkova@gmail.com) чекає додому чоловіка, що приєднався до лав ЗСУ. Юлія разом з чоловіком дуже хотіли принести хоч крихту чудес дітям в такий непростий і жахливий час, тому також долучилися до благодійної акції Фонду.

27-річна Наталя має маленьку донечку та похресницю, тож знає, як діти чекають свята та новорічних подарунків. Нестерпно думати, що Миколай може когось оминути цього року через війну, тож Наталя вирішила стати його помічницею.

Денис з міста Ковель Волинської області спочатку хотів залишитися анонімним, але команда Фонду  не могла не винести публічну подяку за добру справу. Небайдужість Дениса не лише допомогла одній дитині повірити в диво, а й може у майбутньому надихнути інших на добрі вчинки.

Юлія (julia.lozynskaya@gmail.com) з Донецьку ще 8 років тому зустрілася зі справжньою війною. Дівчина переїхала до Харкова, але ворожі ракети наздогнали її і там, тож Юлія була змушена знову збирати валізи та переїжджати, цього разу до Хмельницького.

«Рада, що маю змогу зробити хоча б один день з життя дитини кращим, тому вирішила взяти участь у цьому флешмобі», – говорить Юля.

Ще одна донеччанка Ольга виїхала з рідного міста у 2014 році та оселилася у столиці України. Разом з подарунком дівчина вислала дитині фото свої котики, адже саме котики – найкращий антистрес у світі.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи