Люди, які створили новорічне диво: фонд дякує помічникам акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

Продовжуємо знайомити вас з помічниками акції «Бойовий Миколай – всім дітям» 

Небайдужі українці долучалися до всеукраїнської ініціативи цілими групами. Так, команда Національної служби здоров`я України працює задля перемоги, як і вся країна, та намагається створити систему, в якій кожен матиме доступ до необхідних медичних послуг належної якості без ризику потрапити у фінансову скруту.

«Ми працюємо разом, щоб позитивні зміни у сфері охорони здоров’я відчув кожен українець. Ну і звичайно паралельно намагаємося долучатися до неформальних корисних справ», – зазначають представники НСЗУ.

Завдяки участі команді в акції, цього року у Святого Миколая стало значно більше помічників, а значить ще більше дітей змогли отримати свої новорічні подарунки.

Киянка Надія (nadoritariy@gmail.com) – ще одна людина з великим добрим серцем. Надія стала помічницею Святого Миколая та подарувала дитині віру в новорічні дива.

Дарина не забуває регулярно донатити на ЗСУ та постраждалим від російської агресії.

«Дуже хочеться підтримати наших дітей, зробити приємний подаруночок напередодні Різдва:) люблю робити подарунки більше, ніж отримувати», – каже Дарина.

Помічники Миколая Анастасія та Віктор з містечка Ірпінь, Київської області дуже хотіли долучитись до допомоги та подарувати діткам частинку свята. Анастасія та Віктор також побажали  діткам миру, здоров’я, багато друзів та віри у диво.

Родина Валентини (valentinamirus43@gmail.com) виїхала з Миколаївської області. Наразі їхнє місто вже де окуповане, але повертатися нікуди – все зруйновано вщент.

«Дуже важко усвідомлювати, що наші діти – це діти війни», – говорить Валентина.

Акцію «Бойовий Миколай» знайшов син Валентини та також написав листа, а його мама вирішила порадувати також й інших дітей.

18-річна Ірина з міста Львів зі сльозами на очах читала дитячі листи до Миколая. Дівчина вирішила долучитися до акції, бо в цей складний час для нас всіх хочеться подарувати радість діткам, щоб вони вірили в диво та добро.

«Хочеться, щоб ці дітки більше ніколи в житті не знали, що таке війна. І я в приємному шоку, що вони всі такі свідомі й просять у Святого Миколая мир. Вірю, що за цими дітками майбутнє нашої країни!», – пише Ірина.

Юлія із Запоріжжя побачила лист однієї дівчинки, яка просила у Миколая покласти під ялинку набір для малювання. Юлія згадала, що і сама у дитинстві мріяла про такий самий набір. Тепер, завдяки небайдужості Юлії, маленька україночка має змогу розвивати свої художні таланти.

Ще одні помічники Святого Миколая, Віра з Чорноморська (shishkina.vera@stud.onu.edu.ua) та Олександр з Одеси, аспіранти ОНУ ім. І. І. Мечникова, передають усім вітання зі святом святого та бажають скорішої перемоги. Віра та Олександр дуже раді, що змогли здійснити дитячу мрію навіть у такі скрутні часи.

24-річна Ксенія з Вінниці та її сестра також долучилися до благодійної акції. Дівчата порадували дитину, здійснивши її заповітну мрію, та довели, що стати справжнім чарівником не так вже й складно.

«Рада, що маю змогу зробити хоча б один день з життя дитини кращим, тому вирішила взяти участь у цьому флешмобі», – говорить Юля.

Ще одна донеччанка Ольга виїхала з рідного міста у 2014 році та оселилася у столиці України. Разом з подарунком дівчина вислала дитині фото свої котики, адже саме котики – найкращий антистрес у світі.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи