Люди, які створили новорічне диво: фонд дякує помічникам акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

Ми вже розповідали про помічників акції «Бойовий Миколай – всім дітям»  в блозі, та щирих та неймовірних людей поряд дуже багато, тож не перестаємо знайомити вас з нашими помічниками. 

Наталя Сова з Києва має 8-річного сина, тож не змогла пройти повз лист хлопчика, який просив у Миколая машинки  hot wheels. Наталя здійснила цю маленьку дитячу мрію, адже по собі знає, як важливо зараз допомога та один одному. Перші два місяці війни родина Наталі провела не вдома. А в більше безпечному місті.

«Із житлом нам дуже допомогли люди, яких ми навіть не знали. Це надихає допомагати іншим. Українці дуже сильні, добрі і чуйні, тому ми переможемо!», – пише помічниця Святого Миколая.

Дашковська Тетяна виховую трьох синів і саме троє незнайомих дітей отримали від Тетяни новорічні подарунки. Жінка вважає, що навіть у ці страшні часи кожна дитина має бути щасливою.

Харків’янка Тетяна вимушена була виїхати з рідного міста через постій ворожі обстріли. Зараз дівчина живе у Києві. Завдяки її доброті та чуйності, щасливих дітей в Україні побільшало.

Анастасія долучилася до акції, але відмічає, що це була ініціатива її хлопця Романа Матвійовича, який дуже активно займається волонтерством, хоч і має основну роботу в IT.  Команда Фонду дякує Анастасії та Романові за небайдужість до долі українських дітей!

Школьна Дарина з міста Києва виховує маленьку донечку Софію, але виконує бажання не тільки власної дитини. Дарина стала помічницею Святого Миколая та подарувала новорічний пакунок одній маленькій дівчинці.

Війна вигнала вчительку математики Олену спершу з Єнакієве Донецької області, а пізніше і з Харкова. Зараз дівчина чекає на перемогу в столиці та не забуває робити добрі справи, як от здійснення дитячих новорічних бажань.

Калініченко Дарина та Олексій разом зі своїм котиком Себастьяном долучилися до благодійної акції. У 2014 році родина вимушено виїхала з Донецька. Зараз Дарина і Олексій, як всі українці, чекають на перемогу та роблять маленькі добрі справи, як справжні чарівники.

Анна з Києва виховує маленьку принцесу Евеліну, якій всього лише 5 років.

«Знаючи, як вона чекає на свято Миколая, хочеться подарувати дітям хвилини щирої радості та дозволити на мить забути про ту гірку історію, яка змусила їх так швидко подорослішати», – пояснила Анна своє бажання залучитися до акції.

Олена (slobodanukolena73@gmail.com) з Кривого Рогу чекає з війни чоловіка, яких служить у ЗСУ, та займається волонтерством. Олена бажає, щоб українські діти якнайшвидше забули про цю страшну війну. Впевнені, що її подарунок зробив життя одного маленького хлопчика трохи щасливішим.

20-річна Маша (fisunenko.m@icloud.com) полишила рідне Запоріжжя та виїхала до Києва. Дівчина залучилася до акції, щоб допомогти Миколайчику створити мир та порадувати дітей України. 

Дякуємо нашим неймовірним помічниками Всеукраїнської акції “Бойовий Миколай – всім дітям”.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи