Люди, які створили новорічне диво: фонд дякує помічникам акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

Благодійник – це не просто людина, благодійник – це справжній чарівник. Який своєю добротою створює найкращі моменти навколо себе та висвітлює любов та добро, завдяки чому ми процвітаємо. 

А помічники Миколая, то ельфи, які дарують радість дитині й надію на добробут та мир.

Помічник – вчителька початкових класів Анна зараз займається репетиторством та працює з дітьми онлайн.  Її робота пов’язана з тим, щоб створювати для малечі щось нове та цікаве, тож Анна з радістю підтримала ініціативу Фонду та долучилася до акції «Бойовий Миколай – всім дітям»

Владислава Шакула (shakula999@gmail.com) також стала однією з багатьох помічниць Святого Миколая. Дівчина говорить, що дуже зраділа такій чудовій можливості – ощасливити українських дітей у новорічні свята.

Для 19-річної Тати Новий рік – це особливе свято, оповите магічною атмосферою. Тата любить дітей, та їй хотілося подарувати їм частинку цієї новорічної магії. Акція «Бойовий Миколай» дала дівчині таку можливість, тож Тата здійснила не тільки мрію одного маленького хлопчика, а й свою власну.

Молоде подружжя з міста Лева, Аліна та Сергій, зараз проживають у Києві. Закохані ще не мають власних дітей, але є велике бажання порадувати малечу, що постраждала від війни. Також Аліна та Сергій регулярно донатять на ЗСУ, а Аліна на додачу віддає 10% прибутку від власного бізнесу, бренду свічок «naduhny», на потребу української армії.

Аня з Києва під час війни прихистила бездомну кішечку, яка стала для неї улюбленицею та спонсором гарного настрою. Сама Аня стала таким спонсором для дітей України та долучилася до благодійної акції «Бойовий Миколай – всім дітям».

«Люблю робити людям приємності та дарувати приємні емоції. Тому з великим задоволенням стану помічником Миколая для того, аби подарувати дитині радість та віру в добі справи», – коментує дівчина.

Помічниця Миколая – Вікторія з Миколаєва вибрала лист маленької дівчинки, яка проживала у Луганській області. Чоловік Вікторії також родом з того самого регіону, з міста Рубіжне, тож біль маленької українки, що була вимушена поїхати з рідного дому, знайомий жінці. Вікторія виконала побажання дівчинки та надіслала їй санчата.

Ірина проживає в Данії, та величезна відстань – не перешкода для добрих справ. Ірина вирішила зробити ще одну дитину щасливішою та допомогти Миколайчику, адже в такий важкий час, хочеться, щоб українські дітки вірили у магію та диво.

Киянин Олексій Гусаков не просто сам долучився до акції, а ще й залучив до неї колег. Вибирати подарунок Олексієві допомагав його 16-річний племінник Нікіта. 

Дякуючи Олексію дітки отримали свої мрії та щиро дякували і передавали вітання! 

Помічник Надія Баранюк з Києва за професією хімік-аналітик, але, за її словами, із задоволенням вирішила опанувати  спеціальність помічника Святого Миколая. Дівчина дуже любить робити подарунки іншим, тому із задоволенням приєдналась до благодійної акції. Тож дітлахи, написавши листа та відправивши поштою до Миколая свої побажання точно зробили все вірно, бо подаруночки від помічників то велика радість та задоволення. 

Ще одна помічниця Ольга Томарова, яка виховує 3 чудових діток, а також займається різними благодійними ініціативами. Ольга вирішила стати помічницею Миколая, «щоб наші дітки, в яких так жорстоко крадуть дитинство, хоч трішки мали свята :)”

Помічників було сотні, розгрібали листи, як гарячі пиріжки. Тож, Всеукраїнська акція “Бойовий Миколай – всім дітям” ще раз показала єднання українського народу та спроможність вистояти та перемогти. БО саме у єднанні та взаємодопомозі здобувається мир та квітне країна! 

Дякуємо кожному помічнику. Ви дійсно неймовірні!

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи