1000 детлахів отримали подарунки

Благодійний Фонд «Крила України Нікополь» вирішив наслідувати гарний приклад діянь Миколи Чудотворця, та принести віру в чудеса, радість і свято дітям, які постраждали від війни. Тож у грудні 2022 року ми провели всеукраїнську благочинну акцію «Бойовий Миколай – всім дітям» з метою об’єднати всіх українців, і зібрати солодощі й подарунки малечі, яка стійко трималась під обстрілами, жила в бомбосховищах, була змушена покинути свої домівки або втратила близьких… 

В рамках даної акції дітвора писала листи Миколаю, які ми публікували на нашому веб-порталі. Помічники Святого Миколая (всі бажаючі взяти участь) обирали лист, на який відгукувалося їхнє серце, купували подарунок і відправляли дитині. 

Помічників Святого Миколая виявилося так багато, що акція «Бойовий Миколай – всім дітям» розтягнулася на всі новорічні свята! 

1 500 листів було отримано! Вже майже 1 000 подарунків на суму понад 2 млн грн відправилися до щасливих дітей!

Ми щиро вдячні нашим партнерам, які приєдналися до акції і теж стали помічниками Святого Миколая – Beetroot Academy, Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts, WebbyLab, itera Ukraine,Projector,  ветеринарний шпиталь Genesis, АВК, команда Національної служби здоров’я України, Maden Team, а також військовослужбовці ЗСУ та багато інших небайдужих людей! 

Дива існують! І людське добро тому джерело.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи