Збираємо кошти на придбання 2-х квадрокоптерів DJI Mavic 3 fly
Проект Очі Захистника

Команда фонду вже передала одного дрона захисникам, але потрібно ще. Сьогодні перед нами стоїть нова мета – «очі», тобто квадрокоптер для розвідників! Два квадрокоптера для розвідки, бо військовим потрібно бачити, щоб влучно цілити ворога та боронити країну.

Наразі українські бійці використовують понад 20 різних БПЛА від виробників з усього світу. Для виконання бойових задач велику роль грають такі функції в дронах, як аеророзвідка і корегування вогню. Квадрокоптер DJI Mavic 3 fly more combo, є найкращим у своєму класі.

Принаймні, так кажуть бійці, котрі можуть розповідати про цю ластівку довго та захопливо. Тож зібрати кошти та придбати цей дрон, означає, дати військовослужбовцям можливість результативно нищити ворога. Цей квадрокоптер вже гарно проявив себе у роботі на полі бою, там отримав гарні відгуки. А завдяки тому, що він має три акумулятори – час виконання бойового завдання подовжується та територія розвідування значно збільшується.

Щодо технічних характеристик дрона, то вони, за словами розвідників цілком підходять для виконання завдань, які покладаються на підрозділ. Зокрема цей дрон неможливо заглушити та вкрай складно збити. Тож Мавік є справжнім «всевидючим оком», без якого стає важко керувати боєм.

У вересні ми плануємо зробити два дрони для збройних сил України та передати до 60 розвідувальної бригади та до нікопольських захисників.

Долучайтесь до нашої ініціативи, адже саме Ваша допомога є важливою для перемоги України!

Інформація про проект

Бюджет

320 000 грн.

Бажаний термін

Вересень 2022

Переглянути усі проекти