В рамках цього проекту надаємо допомогу не захищеним верствам населення
Адресна допомога завершено

Якщо у великих містах гуманітарна допомога надходить майже щодня, то невеликі міста та села не отримують нічого.
Сам тому було прийняте рішення запустити проект “Адресна допомога” на постійній основі (про закінчення проінформуємо додатково)

В рамках цього проекту надаємо допомогу не захищеним верствам населення (жінки с дітьми та люди похилого віку), які постраждали від війни та перебувають в регіонах де гуманітарка не надходить зовсім (села, селища, райони, невеликі міста)

Забезпечення людей необхідними речами та харчами дозволить людям сфокусуватись на пошуку роботи та покращення свого життя в реаліях війни. Також “адресна допомога” буде направлена саме потребуючим, на основі потреб людей, а не до адміністрації регіону.

Проект “Адресна допомога” триває з самого початку заснування фонду. В рамках даного проекту було надано 300 допомог. Переселенці, які отримали гуманітарку вже працевлаштувались, вже сплачують податки (що сприяє росту економіки країни) та почали допомагати іншим та фонду.

Вкрай важливо підтримувати саме “слабкі” регіони, щоб люди не відчували себе покинутими.

На сьогодні в роботі 708 заявок, ми продовжуємо залучати кошти та гуманітарку від іноземних партнерів до проекту “Адресна допомога”

Долучайтесь і Ви до загальної ініціативи. Разом ми зможемо більше!

Інформація про проект

За планом

800 адресів

Бажаний термін

Вересень 2022

Переглянути усі проекти