Саме елементарні речі здатні забезпечити мобільність захисника на фронті та зберегти здоров'я
Амуніція. ліки, одяг для ЗСУ

Українські військові потребують військової амуніції, теплих речей, тактичного взуття (берці) та засобів для надання першої допомоги (кровоспинні пов’язки, турнікети, бандажі тощо)
Саме елементарні речі здатні забезпечити мобільність захисника на фронті та зберегти здоров’я, що є головним критерієм виконання бойових задач. Команда фонду “Крила України Нікополь” акцентувала свою увагу саме на амуніції та речах першої потреби.

Бо виконання бойових завдань потребують уваги. Важко концентруватись на головному, коли тиснуть чоботи або холодно чи не вистачає підсумків. Необхідно бути мобільним для точного удару по ворогу!
Важливо забезпечити комфортне виконання поставлених задач які ведуть до мети – перемоги України!

Згідно офіційних листів від військових, а саме згідно офіційних листів від військових частин А0593 та А7046 було запущено проект “Амуніція, речі, ліки для ЗСУ”

Вартість проекту складає 1 040 000, 00 грн. 
Для реалізації проекту у вересні будуть проведені такі заходи: лотерея в соц. мережах з топовим блогером, залучено мережу задля продажу дропу фонду, розкрито проблему у ЗМІ, розміщено інформацію в інформаційних Телеграм-каналах

Долучайтесь!

Інформація про проект

Бюджет

1 040 000 грн.

Бажаний термін

Вересень - жовтень 2022