Отримання освіти під час війни – надскладний процес, але навіть у такі важкі часи наші діти мають право на повноцінне якісне навчання.
Гусак дестанційне навчання

БФ «Крила України Нікополь» запроваджує проект «Навчання під обстрілами» та організовує збір коштів на закупівлю обладнання для школярів  та вчителів початкових класів  м. Нікополь Дніпропетровської області та на навчання фахівців, які працюють з дітьми. В рамках проекту команда Фонду взяла під опіку ліцей №4.

Основна мета проєкту «Навчання під обстрілами» – це підготовка вчителів початкових класів Нікопольського ліцею №4 до проведення безперебійного навчання в умовах воєнного стану, та забезпечення учнів початкових класів Нікопольського ліцею №4 електронними засобами навчання в таких умовах.

Благодійний фонд вирішив спрямувати свою діяльність на пом’якшення негативних наслідків війни шляхом забезпечення дітей доступом до безпечного безперебійного навчання в умовах воєнного стану, та на навчання фахівців, що працюють з дітьми, навичкам надання якісної допомоги, підтримки діяльності та оснащення закладів, що надають послуги дітям, які постраждали внаслідок війни.

З 12 липня 2022 року м Нікополь Дніпропетровської області знаходиться під постійними обстрілами, внаслідок чого учні всіх шкіл міста з 1 вересня переведені на дистанційну форму навчання, адже відвідувати школу і взагалі жити у прифронтовому місті дуже небезпечно. Та, на жаль, не всі діти мають необхідне обладнання для дистанційного освітнього процесу, що негативно впливає на якість їхнього навчання.

Отримання освіти під час війни – надскладний процес, але навіть у такі важкі часи наші діти мають право на повноцінне якісне навчання.

БФ «Крила України Нікополь» запроваджує проект «Навчання під обстрілами» задля того, щоб у кожного маленького нікопольця була можливість вчитися не зважаючи ні на що. Якісна освіта – це вклад у розвиток країни та її економічний  добробут в майбутньому. економіки, промисловості

Але ми не зможемо досягти поставленої мети без вашої допомоги. Загальна сума проекту становить 1 100 000 грн.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до збору та разом надати дітям Нікополя можливість продовжувати навчання в надскладних умовах.

 

БФ «Крила України Нікополь» організовує збір коштів на закупівлю обладнання для школярів та вчителів початкових класів м. Нікополь Дніпропетровської області та також на навчання фахівців, які працюють з дітьми. В рамках проекту команда Фонду взяла під опіку ліцей №4.

Під час війни діти України втратили можливість отримувати повноцінну шкільну освіту. Більшість закладів країни задля безпеки перейшли на дистанційну форму навчання. Але, на жаль, не кожна родина має змогу забезпечити свого школяра всім необхідним приладдям, що негативно впливає на освітній процес, роблячи його неефективним.

Складніше за все приходиться дітям у прифронтових містах, одним з яких є Нікополь Дніпропетровської області. Місто майже щоденно обстрілюється з боку окупованого Енергодару. Школярі вимушені не просто навчатися дистанційно, а робити це у підвалах та інших сховищах, під страшні звуки вибухів.

Отримання освіти під час війни – надскладний процес, але навіть у такі важкі часи наші діти мають право на повноцінне якісне навчання. БФ «Крила України Нікополь» запроваджує проєкт «Навчання під обстрілами» задля того, щоб у кожного маленького нікопольця була можливість вчитися не зважаючи ні на що.

Але ми не зможемо досягти поставленої мети без вашої допомоги. 
Запрошуємо всіх бажаючих залучитися до збору та разом надати дітям Нікополя можливість продовжувати навчання в надскладних умовах.

Мета збору

Закупівля обладнання для школярів та вчителів початкових класів м. Нікополь, Дніпропетровської області, а також на навчання фахівців, які працюють з дітьми.

 Загальна сума проєкту – 1 100 000 грн.
 

Реквізити (посилання) для внеску:

Одержувач: БО БФ КРИЛА УКРАЇНИ НІКОПОЛЬ
ЄДРПОУ: 44772475
IBAN: UA863052990000026001050559387
МФО: 305299
Банк: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ

Освічена нація – це запорука розвитку країни! Подаруймо дітям шанс на освіту разом!

Інформація про проект

Бюджет:

1 100 000 грн.

Переглянути усі проекти

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.