Збираємо кошти на придбання квадрокоптерів DJI Mavic 3 fly для 2-х частин ЗСУ
Птахи війскової розвідки

БФ «Крила України» в рамках проєкту «Птахи військової розвідки» запроваджує збір на  квадрокоптери для ЗСУ.

Мета проєкту

Мета проєкту «Птахи військової розвідки» – закупити та передати квадрокоптери Mavic 3fly more combo військовим у гарячих точках на запорізькому напрямку (частина A 7223) та 1 дрон поїде під Одесу (частина A 4273), саме тут навчають майбутніх операторів дронів!

Загальна сума проєкту сягає 550 000 грн., тож нам необхідна ваша допомога.

Чому саме така модель квадрокоптерів?

Квадрокоптери Mavic 3fly more combo один з кращих варіантів для військової розвідки, бо має камеру з високою якістю знімання та три додаткові батареї. Як ми побачили за майже рік війни, ці пристрої вправно керуються нашими мужніми хлопцями з ЗСУ. Цей варіант розвідки є сучасним, безпечним, та дійсно зберігає життя наших захисників. Випередження ворога у технологічному плані, а власне шляхом якісного зв’язку та розвідки — є пріоритетним напрямком в умовах дефіциту важкої техніки.

Це одна з найпопулярніших сучасних моделей, що допомагає вести як розвідку, так і корегувати цілі для артилерійського обстрілу. Також ці коптери відрізняються легкістю освоєння та управління, що дуже важливо у динаміці війни – адже чим швидше військовий навчиться керувати технікою, тим краще для ЗСУ і гірше для ворога.

Квадрокоптери Mavic 3fly more combo вже не раз проявили себе у роботі, та отримали хвалебні відгуки від  військових. Тож саме на цій моделі зупинилася команда Фонду, організовуючи збір.

Чому цей вид допомоги такий потрібний?

Військовим потрібні «птахи», адже за допомогою квадрокоптерів зручно виявляти позиції ворога, не ризикуючи при цьому власним життям. Роль аеророзвідки у сучасній війні дуже велика, коптери виявляють ворогів та надають артилеристам координати, щоб знищення ворогів та побудова військової тактики та стратегії були більш ефективними.

Якби у  військових не було б квадрокоптерів, пошуком ворожих позицій займалися б люди, що призводило б до значних людських втрат. Тож дрони поміж іншого допомагають зберегти життя військовим.  А це — найголовніший сенс.

Проблема полягає у тому, що дрони часто збивають. Деякі військові підрозділи втрачають по декілька квадрокоптерів в день, тому закупка «пташок» завжди є актуальною. Команда Фонду вже передала військовим 1 квадрокоптер, але потреби у БПЛА існують завжди, і їх треба задовольняти.

Забезпечимо наших захисників «очима» разом! Якщо ви бажаєте долучитись до збору та зробити свій внесок у закупівлю квадрокоптерів, то знайдете реквізити для допомоги нижче на сторінці.

Реквізити для допомоги

Банка від Монобанк

Переводи в гривні:

  • Одержувач: БО БФ КРИЛА УКРАЇНИ НІКОПОЛЬ
  • ЄДРПОУ: 44772475
  • IBAN: UA683052990000026000050575168
  • МФО: 305299
  • Банк: АТ КБ “ПриватБанк”
  • Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ
QR

Інформація про проект

Менеджер проєкту

admin@ukrwings.org.ua

Бюджет

550 000 грн.

Переглянути усі проекти
Наш перший квадрокоптер для ЗСУ

Але потрібно ще багато, тому просимо долучатися до збору. Дякуємо!