Проєкт Зайняті

БФ «Крила України» запускає проєкт «Зайняті», що спрямований на представників найбільш вразливих категорій населення: одиноких батьків, ВПО, мешканців деокупованих міст. Команда Фонду має на меті допомогти постраждалим від війни отримати знання для подальшого працевлаштування.

Мета проєкту – сприяння соціально-економічного розвитку країни за допомогою підвищення освіченості внутрішньо-переміщених осіб з окупованих, деокупованих та прифронтових територій шляхом надання доступних освітніх матеріалів для перекваліфікації, направлених на особистісний розвиток, працевлаштування, започаткування бізнесу.

Команда Фонду разом з партнерами займається створенням онлайн-платформи, де будуть доступні безкоштовні курси найзатребуваніших професій, а також різноманітні тренінги, на яких люди зможуть отримати навички та знання, що станут їм у пригоді під час пошуку роботи та для подальшого кар’єрного росту.

Згідно зі статистикою Міністерства економіки України, за час війни щонайменше 5 мільйонів місцевих жителів втратили роботу. За даними Центру зайнятості, станом на початок листопада 2022 року було зареєстровано 241 тисячу безробітних. Значний ріст безробіття став серйозним ударом для української економіки, яка зараз і так переживає не найкращі часи.” Необходимый текст выглядит так: “Згідно зі статистикою Міністерства економіки України, за час війни щонайменше 5 мільйонів місцевих жителів втратили роботу. За даними Центру зайнятості, станом на початок листопада 2022 року було зареєстровано 241 тисячу безробітних. У 2022 році порівняно з 2021 роком за даними Міністерства фінансів рівень безробіття збільшився на 15%. Значний ріст даного показника став серйозним ударом для української економіки, яка зараз і так переживає не найкращі часи.

Серед одержувачів соціальної допомоги – одинокі батьки з дітьми старше 3-х років, ВПО, мешканці деокупованих та прифронтових територій. До війни багато з цих людей мали постійну роботу, але були вимушені звільнитися з різних причин: хтось виїхав у більш безпечні регіони, чиєсь підприємство припинило роботу через постійні обстріли, дистанційне навчання не дає змогу батькам йти працювати та залишати дитину саму вдома тощо.

Соціальних виплат, які сьогодні пропонує держава, не вистачає на забезпечення навіть базових потреб родини. Тож разом із рівнем безробіття зростає і рівень бідності в країні. До того ж значна прогалина на ринку праці негативно впливає на економіку – немає податкових постачань в бюджет, на додаток, частка бюджетних коштів покриває соцвиплати безробітним.

Тож у працевлаштуванні зацікавлена як сама людина, яка зможе покращити своє фінансове становище, так і країна, що зможе знизити рівень безробіття та зміцнити економіку.

Створення онлайн-платформи, над якою працює команда Фонду, допоможе розвивати освіту в країні та підтримувати навчання дорослих людей. За допомогою проєкту «Зайняті», ті, хто зараз отримує соціальні виплати, зможуть пройти необхідні курси та за декілька місяців знайти роботу, а відповідно – підвищити свій рівень здобутку, самореалізуватися у професійному плані, покращити своє матеріальне становище і економіку країни.

Війна руйнує ринок праці України, тож нумо відновлювати його разом!

Підтримати проєкт «Зайняті»:

Одержувач: БО БФ КРИЛА УКРАЇНИ НІКОПОЛЬ 
ЄДРПОУ: 44772475
IBAN: UA903052990000026005050562477
МФО: 305299
Банк: АТ КБ “ПриватБанк”
Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ

Інформація про проект

Менеджер проєкту:

Аліса Ліс
event@ukrwings.org.ua

Переглянути усі проекти