Тепер підтримати проєкт «Зайняті» зможуть також українці, що перебувають за кордоном, і небайдужі громадяни інших країн. Проєкт БФ «Крила України» з´явився на міжнародній платформі «Go Get Funding».

«Go Get Funding» – це краудфандингова платформа, яка дозволяє збирати кошти на важливі проєкти та ініціативи. Завдяки цьому ресурсу люди з усього світу можуть отримувати допомогу від мільйонів небайдужих користувачів в Інтернеті. Сьогодні «Go Get Funding» є головним глобальним аудитором, який підтримує фінансування проєктів у різних сферах, що включають медицину, навчання, мистецтво, благодійність, спорт та бізнес.

Окремі люди, організації та, як у нашому випадку, благодійні фонди можуть створювати на платформі сторінки власних проєктів та залучати до допомоги людей з різних куточків світу. Крім того, на платформі є різні інструменти для збирання грошей, такі як онлайн-платіжні системи, що дозволяють робити донати у різних валютах. Зробити благодійний внесок можна навіть анонімно, «Go Get Funding» гарантує безпеку користувачів та прозорість фінансових операцій.

Внесення проєкту «Зайняті» до списку ініціатив «Go Get Funding» допоможе нам розширити аудиторію помічників, залучити закордонних спонсорів та зібрати більше коштів на реалізацію ініціативи.

Якщо ви перебуваєте за кордоном, але серцем та думками залишаєтеся разом з Україною, або якщо ви є громадянином іншої країни та все одно хочете допомогти українцям, що постраждали від війни, і внести свій вклад в наближення перемоги, запрошуємо вас долучитися до збору на «Go Get Funding».

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи