Bini games

БФ «Крила України Нікополь» у грудні 2022 року запровадив всеукраїнську акцію «Бойовий Миколай – всім дітям». Ініціатива була спрямована на дітей України, що постраждали від війни. 

Завдяки акції «Бойовий Миколай» більш ніж три сотні дітей знайшли під ялинкою пакунок від Святого Миколая. Але Фонду не вдалося б здійснити дитячі мрії без допомоги партнерів. Команда  БФ «Крила України» дякує  Bini Games за допомогу в організації благодійної ініціативи!

Розробник розвиваючих мобільних ігор для дітей Bini Games долучився до ініціативи Фонду та допоміг створити справжнє диво для українських дітей. Bini Games перерахували благодійну допомогу, а також закупили понад 10 подарунків, серед яких – планшети, смартфони та навіть синтезатор. 

Bini Games — це українська компанія, яка займається розробкою мобільних ігор для дітей. Сьогодні аудиторія компанії становить близько 100 мільйонів юних користувачів не тільки в Україні, а й в інших країнах світу. Діти з Азії, Європи, США можуть з легкість користуватися застосунками Bini Games, адже вони діють як на українській, так і на китайській та англійській мовах. 

Дякуємо партнеру Bini Games  за участь у благодійній акції! Разом з вами ми стаємо на один крок ближче до нашої спільної перемоги

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи