Планета Ігор

«Планета Ігор» – країна настільних ігор, розваг та друзів. А ще партнер акції “Бойовий Миколай – всім дітям”.

Діти України вже майже рік живуть в умовах воєнного стану, їм недосяжні такі звичайні дитячі радості, як спілкування з однокласниками, шкільні заходи, ігри на вулиці, відпочинок на морі. Багато дітей виїхали з рідних домівок, а декому з них вже навіть нікуди повертатися – російські солдати вщент зруйнували цілі міста. Але навіть під час війни кожна дитина повинна отримувати хоч крихту радості та щастя.

У грудні 2022 року, перед новорічними святами, Благодійний Фонд «Крила України Нікополь» запровадив всеукраїнську акцію «Бойовий Миколай – всім дітям». Маленькі українці та українки, що постраждали від війни, писали листи до Святого Миколая зі своїми мріями, а всі бажаючи були помічниками Миколая та виконували дитячі прохання.

Фонду не вдалося б здійснити мрії більше ніж тисячі українських дітей без допомоги партнерів. Команда  БФ «Крила України» дякує  клубу-магазину «Планета Ігор» з міста Одеса, що долучився до акції та допоміг виконати багато дитячих бажань!

Хлопці передали для дітлахів настільні ігри в які із задоволенням грають як і дорослі, так і малеча. Взагалі в “Планеті ігор” тисячі, а то і сотні крутих ігор на будь-який вік та інтелект. А ще є клуб “Планета Ігор” де можна взяти в оренду гру та провести час з друзями не за комп’ютером, а за спілкуванням та з позитивними емоціями. 

З самого початку повномасштабного вторгнення «Планета Ігор» допомагає ЗСУ та постраждалим від війни донатами, благодійними заходами, участю у зборах. Також у клубі працює коворкінг, де можна попрацювати або зарядити гаджети під час вимкнення електроенергії.

Дякуємо партнеру! Разом з вами ми стаємо на один крок ближче до нашої спільної перемоги!

 

Посилання на сторінки магазину: 

Сайт
Інстаграм магазину
Наш Інстаграм Клубу
Наш Фейсбук магазину
Наш Фейсбук Клубу
Телеграм канал 
Тік Ток

 

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи