Сергій Собко

У грудні, в період новорічних свят, Благодійний Фонд «Крила України Нікополь» запровадив всеукраїнську акцію «Бойовий Миколай – всім дітям». Метою ініціативи було подарувати українським дітям, що постраждали від війни, трохи радості та новорічного дива. 

Небайдужі українці, що долучилися до акції, вибирали листи дітей до Святого Миколая та виконували зазначені там бажання. Завдяки підтримці помічників Миколая, кожна дитина, що написала листа Миколайчику та відправила його до нашого Фонду, не залишилися без подарунка! Така чуйність та доброта пересічних українців дуже цінні, особливо у сьогоднішні надскладні часи.

Дехто долучався до акції разом з друзями чи родичами, дитячі мрії виконували організації та компанії та найбільше було просто звичайних людей, які не могли пройти повз дитячих мрій. Найактивнішим учасником акції «Бойовий Миколай – всім дітям» став Сергій Собко, який здійснив бажання семи українських дітей!

30-річний Сергій має педагогічну освіту та планував стати викладачем англійської мови та літератури, але вирішив змінити фах й вибрав зовсім інший напрямок. Зараз хлопець працює айтівцем. Так, Сергій не навчає дітей в школі мові Шекспіра, але він знайшов інший спосіб зіграти важливу роль у долях деяких українських дітлахів.

В рамках акції «Бойовий Миколай – всім дітям» Сергій вибрав листи, в яких діти просили такі омріяні речі, як планшети, машинки на керуванні тощо. Хлопець закупив сім новорічних подарунків та надіслав пакунки малечі. Завдяки чуйності та щедрості молодого хлопця, семеро українських дітей повірили в новорічне диво.

Команда Фонду дякує Сергію Собко за участь в благодійній акції! Вагомий внесок Сергія не тільки ощасливив дітей України, а й нагадав дорослим, що лише велике серце та бажання робити добрі справи перетворюють звичайних людей на справжніх чарівників!  Інста Сергія тут, для тих хто хоче залишити пару теплих комментарів.

 

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи