Команда Фонду запустила проєкт «Птахи військової розвідки», в рамках якого планує закупити два квадрокоптери Mavic 3fly more combo для ЗСУ.

Рішення зупинитися саме на цій моделі було не випадковим, адже сьогодні DJI Mavic є найпопулярнішими дронами в українському війську. Вони на відмінно виконують поставлені завдання та прості в  управлінні. Це одна з найкращих моделей для аеророзвідки.

DJI Mavic 3 more combo – це сучасна модель, яка була запущена у 2021 році. Апарат забезпечує спостереження об’єктів та аерознімання з професійною якістю. Модель має таку зручну функцію, як автообліт перешкод, також її відрізняють потужні відеокамери, та тривала автономність – коптер може літати без перерви до 46 хвилин. Модель має три акумулятори, що подовжує час безперервного використання.

Пристрій може знімати здалеку і впритул нерухомі та рухомі об’єкти, що знаходяться на землі і в повітрі. DJI Mavic 3 more combo легкий у транспортуванні та зберіганні.

Mavic 3 fly 2

Харакатеристики

 • Політ:до 46 хв, дальність 30000 м
 • швидкість 75 км/год
 • Зйомка відео:1920×1080 пікс 200 к/с, 4096×2160 пікс 120 к/с, 5120×2700 пікс 50 к/с
 • Камера:підвіс для стабілізації, встановлення підвісу
 • Розміри:347.5×283×107.7 мм, складаний
 • Вага:895 г

Максимальна висота над рівнем моря-6 км. всебічні оптичні датчики перешкод, ІЧ-датчики внизу корпусу. Підтримка відеотрансляції O3 + 1080p 60 к/с на відстань до 15 км. Максимальна тривалість польоту – 46 хв. Підтримка ActiveTrack 5.0.

Зручність використання

Тож Mavic 3fly more combo має всі характеристики гідного БПЛА, а саме – широкий функціонал, чітке зображення, швидкість польоту, довгий період безперебійної роботи, проста збірка та мала вага. Вишенькою на торті виступає стильний сучасний дизайн.

Коптери забезпечують швидкість та надзвичайну якість зображення навіть при слабкому освітленні та на значній висоті, а саме це і є необхідними якостями для розвідки.

Це одна з найпопулярніших сучасних моделей, що допомагає вести як розвідку, так і корегувати цілі для артилерійського обстрілу. Також ці коптери відрізняються легкістю освоєння та управління, що дуже важливо у динаміці війни – адже чим швидше військовий навчиться керувати технікою, тим краще для ЗСУ і гірше для ворога.

Квадрокоптери Mavic 3fly more combo вже не раз проявили себе у роботі, та отримали хвалебні відгуки від  військових. Тож саме на цій моделі зупинилася команда Фонду, організовуючи збір.

Mavic 3 fly 3

Головне — зберегти життя захисника

Військовим потрібні «птахи», адже за допомогою квадрокоптерів зручно виявляти позиції ворога, не ризикуючи при цьому власним життям. Роль аеророзвідки у сучасній війні дуже велика, коптери виявляють ворогів та надають артилеристам координати, щоб знищення ворогів та побудова військової тактики та стратегії були більш ефективними.

Якби у  військових не було б квадрокоптерів, пошуком ворожих позицій займалися б люди, що призводило б до значних людських втрат. Тож дрони поміж іншого допомагають зберегти життя військовим.  А це — найголовніший сенс.

Проблема полягає у тому, що дрони часто збивають. Деякі військові підрозділи втрачають по декілька квадрокоптерів в день, тому закупка «пташок» завжди є актуальною. Команда Фонду вже передала військовим 1 квадрокоптер, але потреби у БПЛА існують завжди, і їх треба задовольняти.

Забезпечимо наших захисників «очима» разом! Якщо ви бажаєте долучитись до збору та зробити свій внесок у закупівлю квадрокоптерів, то знайдете реквізити для допомоги нижче на сторінці.

Реквізити для допомоги

Банка від Монобанк

Переводи в гривні:

 • Одержувач: БО БФ КРИЛА УКРАЇНИ НІКОПОЛЬ
 • ЄДРПОУ: 44772475
 • IBAN: UA683052990000026000050575168
 • МФО: 305299
 • Банк: АТ КБ “ПриватБанк”
 • Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ
QR

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи