БФ «Крила України» запускає проєкт «Зайняті», який спрямований на представників найбільш вразливих категорій населення: одиноких батьків,  ВПО, мешканців деокупованих міст. Команда Фонду має на меті допомогти постраждалим від війни отримати знання для подальшого працевлаштування. 

Станом на січень 2023 року в Україні офіційно зареєстровано 4 867 106 ВПО, але їх кількість регулярно збільшується. Більшість з цих людей зацікавлені у працевлаштуванні на новому місці проживання, але, на жаль, не всім вдається швидко знайти потрібну вакансію через брак необхідної освіти, досвіду, професійних знань та навичок.

Команда Фонду вирішили запустити проєкт «Зайняті», щоб допомогти ВПО та іншим вразливим верствам населення у працевлаштуванні. Ми маємо на меті створення онлайн-платформи з безкоштовними курсами, тренінгами та практикумами, направленими на отримання освіти для найзатребуваніших професій, освоєння методик та навичок, які допоможуть стати конкурентоспроможною кандидатурою на ринку праці.

Ми пропонуємо об’єднання зусилля для створення Освітньої онлайн-платформи «Зайняті» задля забезпечення зайнятості населення, підготовки висококласних працівників та підвищення їх кваліфікації.

Співробітництво може охоплювати наступні напрямки:

  • створення спільних курсів для перепідготовки та підвищення кваліфікації співробітників;
  • партнерство в спільних освітніх проектах;
  • розробка дистанційних освітніх технологій;
  • направлення студентів на стажування в компанії;
  • участь фахівців компаній в читанні лекцій і проведенні;
  • проведення семінарів / практикумів студентам;
  • закриття нагальних вакансій компанії кваліфікованими спеціалістами.

Проєкт «Зайняті» вирішує одразу декілька важливих проблем: представники вразливих верств населення отримають роботу та зможуть покращити  своє матеріальне становище, роботодавці поповнять штат кваліфікованими кадрами, бізнес-проєкти на нові ідеї працівників почнуть створювати нові робочі міста та сприяти відновленню економіки країни.

До того ж, компанії-роботодавці, які приймають на роботу внутрішньо переміщених осіб, отримують пільги від держави.

Тож пропонуємо долучитися до проєкту та разом відновлювати український ринок праці та економіку країни!

Бюджет проєкту становить 1 300 000 грн, тому Фонд радо приймає будь-яку фінансову допомогу.

Також партнери можуть допомогти проєктові «Зайняті» наданням безоплатних робіт та послуг (розробка онлайн-платформи, виготовлення, тиражування та розміщення реклами, тиражування інформаційних матеріалів, надання відповідної інформації з популяризації проекту або експертної допомоги в реалізації тощо).

Ми відкриті до будь-яких пропозицій щодо подальшої плідної співпраці.

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи