Взуття Scooter

БФ «Крила України Нікополь» разом з партнером проекту закупили для бійців ЗСУ 84 пари зимового взуття в рамках проекту «Амуніція, речі, ліки для ЗСУ».

Українські військові потребують не лише сучасного потужного озброєння, а й спеціальної амуніції. Враховуючи умови, в яких зараз перебувають багато наших бійців, річчю першої потреби є термочоботи.

Такі, здавалось б, звичайні речі, як тепле міцне взуття, здатні зберегти здоров’я військовослужбовців. В умовах зимового холоду та без надійного термозахисту важко виконувати бойові та стратегічні завдання. Тож, щоб холод не ставав для бійців ЗСУ перешкодою на шляху до перемоги, БФ «рила України Нікополь» запровадив збір на зимову амуніцію військовослужбовцям.

Завдяки команді Фонду та партнерові, програмі лояльності Fishka, українські військовослужбовці будуть продовжувати боронити нашу землю в теплі та комфорті.

Також в рамках проекту «Амуніція, речі, ліки для ЗСУ» військовим було відправлено 150 комплектів термобілизни та 50 комплектів шапок, балаклав та рукавиць.

«Хочемо подякувати благодійному фонду «Крила України» за амуніцію, яку вони нам надали та яка допоможе і далі гнати агресора з нашої землі», – подякували військові у відеозверненні.

А команда Фонду дякує партнерам за допомогу у зборі та ЗСУ за надійний захист, сміливість та відданість!

Опублікувати коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

Схожі записи