bg_image ( зображення )
Звіт 2022-1

6 головних цілей фонду

 •  надання допомоги громадянам, постраждалим внаслідок війни;
 •  відновлення та сприяння розвитку невеликих міст України;
 •  залучення іноземних інвестицій в села, територіальні громади, селища міського типу;
 •  соціальний захист та забезпечення населення, надання соціальних послуг і подолання бідності;
 • надання допомоги багатодітним, малозабезпеченим, неповним сім’ям, а також родинам з прийомними та усиновленими дітьми;
 • створення комфортних умов для розвитку дітей в дитячих будинків та інших навчальних закладах.
 
 

За 2022 рік командою Фонду було:

 • зібрано 2 500 000 грн;
 • відправлено 1000 пакунків адресної допомоги ВПО у села;
 • 10 560 боксів гуманітарної допомоги за програмою ООН;
 •  проведено 3 заходи для дітей, постраждалих від війни, 1 захід психологічної допомоги, 4 ефіри з експертами (психологи, лікар-педіатр, лікар-нутріціолог);
 •  залучено 4 партнери по гуманітарній допомозі, 468 помічників Миколая, 18 компаній (бізнес);
 • вибрано перший грант на розвиток фонду.2
Звіт 2022-3
Звіт 2022-4

Квадрокоптери та тепловізори відіграють величезну роль у сучасній технологічній війні. Прилади нічного бачення та дрони потрібні нашим військовим, щоб проводити розвідку та виявляти живі об’єкти, ворожу техніку. Прилади – «помічники» допомагають запобігати діям диверсійно-розвідувальних груп ворога та побудувати правильну стратегію військових дій.
Завдяки Фонду військові ТРО ЗСУ А7382 отримала дрон квадрокоптер DJI Mavic Standart, на який наша команда зібрала 130 000 грн.
Захисник міста Нікополь, що перебуває в гарячій точці «на нулі» отримав тепловізор, на закупівлю якого було залучено 30 000 грн.

Фонд надав допомогу бійцям 92-ї моторизованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка Військові отримали 1 ноутбук та 5 наметів.

 

Якщо великі міста України отримують гуманітарну допомогу більш-менш регулярно, то до тисяч невеликих сіл пакунки з їжею та речами першої потреби не доходять місяцями. Хоча саме сільське господарство є ключовою галуззю української економіки, наші села годують не лише Україну, а й інші країни. Україна є одним з найбільших експортерів аграрної продукції в світі. Тож допомога мешканцям українських сіл надзвичайно важлива, і заради цього Фонд запустив проєкт «Адресна допомога ВПО».
Ініціатива направлена на допомогу найбільш вразливих верств населення (жінок з дітьми, людей похилого віку) у регіонах, куди не надходить гуманітарна допомога. Пакунки направляються не до адміністрації, а за адресами одержувачів.
Фондом було відправлено понад 1000 пакунків по 20 кг кожний. Допомога включає харчові продукти, ліки, одяг, засоби для дорослої та дитячої гігієни.
Вкрай важливо підтримувати невеликі регіони, щоб люди, постраждалі від війни, не відчували себе покинутими. Країні важливі життя та доброустрій кожного громадянина!

 

Кожен місяць Фонд за програмою ООН та за підтримки партнерів ГО Волонтерська сотня та team4ua надає гуманітарну допомогу мешканцям Нікополя, які постраждали від ворожих обстрілів, чиї помешкання зазнали ушкоджень або були зруйновані.
Мешканці міста Нікополь отримують пакунки з харчові продукти та речами першої потреби. Всього було відправлено 8 фур по 1320 боксів в кожній. 4 фури призначено для міста Нікополь, 4 – для регіону.

Допомога була надана жителям Нововоронцовки. В СМТ зараз залишається багато пенсіонерів, що живуть під постійними обстрілами та потребують гуманітарної допомоги.
Подяка партнерам ГО «Велика Ідея» та логістичний центр «Марлог»

Мешканці отримали 150 «Добропаків», що вміщували місячну харчову допомогу (макарони, каші, тушкованка, олія, печиво, чай, кава, мука, консерви, паштети).
Мар’янське перебувало під обстрілами, тому до селища не могла надійти гуманітарна допомога. Завдяки партнерам ГО «Волонтерська сотня» місцеві жителі отримали необхідну допомогу у вигляді харчів.

Сотні українців минулого року вперше дізналися, що таке бомбосховище, а сьогодні укриття є звичним для них місцем перебування. Інколи загроза обстрілів триває годинами та навіть днями, тож вкрай важливо комфортно облаштувати бомбосховища. Великою проблемою наразі є регулярне вимкнення електроенергії. Люди вимушені перебувати в холодних бомбосховищах без світла та тепла, не маючи змоги зігрітися, випити гарячий напій та навіть зарядити телефон, щоб дізнатися, чи минула небезпека.

В будь-якому медичному закладі на першому місці стоїть стерильність. Лікарі та медсестри повинні ретельно мити руки до та після огляду чи маніпуляцій, медичні інструменти мають зберігатися в стерильних умовах та проходити регулярну санітарну обробку, кабінетам та коридорам необхідне регулярне вологе прибирання.
Щоб створити лікарям та медпрацівникам належні умови праці, Фонд придбав 3 бойлери.

В рамках «Марафону свідомого життя» вдалося зібрати 3700 грн на розгрузки військовим та бандажі.
Турбота про дітей – внесок у щасливе майбутнє. Війна має руйнівний вплив на дитячу психіку. Діти постійно перебувають у напрузі та тривожному стані. Також величезним мінусом є відсутність соціалізації. Дітям потрібні розваги та спілкування з однолітками навіть під час війни. Тож з метою зберегти дитяче психічне здоров’я та підтримати молоде покоління в це важкий для країни період, команда Фонду запровадила ряд дитячих заходів.

Проявляючи свою творчість, діти допомагали ЗСУ. Фонд отримав малюнки із зображенням наймилішої легенди цієї війни – пса Патрона – від 21 дитини з різних куточків України. Всі небайдужі люди голосували за найкращий малюнок донатами.
За допомогою конкурсу-аукціону вдалося зібрати 3200 грн. На ці кошти були закуплені розгрузки та амуніція для військових м. Лисичанськ Луганської області.

Календарний рік завершено акцією «Бойовий Миколай – всім дітям». У рамках заходу діти писали листи до Миколая та розповідали, щоб хотіли отримати у подарунок, а помічники Миколая виконували дитячі бажання.

 • 1500 листів було отримано від дітей;
 • 1000 бажань виконано помічниками Миколая;
 • 200 дитячих мрій виконано Фондом;
 • 2 000 000 грн було витрачено на подарунки для дітей;
 • 8999,00 грн – ціна найдорожчого подарунку;
 • 1500 грн – середня вартість подарунку.

2022 рік був непростим, та разом з нашими партнерами та небайдужими українцями БФ «Крила України» вдалося зробити багато корисних справ для військових, а також дорослих та дітей, що постраждали від війни. Та попереду ще багато роботи. Кожен охочий може допомогти Фонду реалізувати плани на 2023 рік.

Наближуймо перемогу разом!